Kogo wspieramy

Kogo wspieramy

Działaniom Pracowni na rzecz Wszystkich Istot i Fundacji „Duch Leona” kibicujemy od dawna.

Pracownia od 1990 roku konsekwentnie realizuje misję, która polega na ochronie dzikiej przyrody wychodząc z założenia, że dbanie o wysoką jakość środowiska naturalnego i kulturowego to działanie na rzecz wszystkich istot, zarówno przyrody jak i ludzi. Działa lokalnie – dla konkretnych miejsc i globalnie – wprowadzając zmiany systemowe. Stoi na straży unikatowych walorów przyrodniczych Polski, pilnuje przestrzegania prawa oraz dba o bezpieczeństwo ludzi, zwierząt i całych ekosystemów.

Z kolei Fundacja “Duch Leona” zapewnia dom będącym w potrzebie psom ras dużych i olbrzymich oraz starszym i chorym. To zaniedbane psy po ciężkich przejściach, które dzięki Fundacji w pięknym i przyjaznym otoczeniu odzyskują zdrowie, wiarę w człowieka i zdobywają kompetencje do funkcjonowania w społeczeństwie. My z kolei dzięki jej misji mamy szansę rozwinąć empatię, zrozumieć potrzeby psów i w efekcie zapewnić im właściwy i godny sposób życia.

Zarówno Pracownia, jak i Fundacja, poza reagowaniem na bieżące problemy, uczy nas, że dbanie o  przyrodę i zwierzęta – bez względu na skalę działania – powinno być sprawą oczywistą. Chcielibyśmy aby taki również był przekaz płynący z naszego projektu.

 

« powrót